Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 1 людина

Яна Білецька вчителька з Максимівського ліцею перемогла у всеукраїнському проєкті «Грай за рівність» для викладачів фізичної культури.

Дата: 24 квітня о 21:26, Оновлено 25 квітня о 17:27
220 переглядів

Підтримка рівних можливостей у спорті, робота в складних умовах воєнного часу та натхнення школярів до занять фізичною культурою — саме за це вчителька фізичної культури, Яна Білецька, з Максимівського ліцею, що в селі Максимівка, увійшла до числа переможців всеукраїнського проєкту «Грай за рівність», ініційованого Klitschko Foundation.

Серед 80 учасників із різних куточків України вона не лише успішно пройшла 4-денне інтенсивне навчання, але й невдовзі отримає  для свого закладу освіти набір сучасного спортивного інвентаря. Цей набір дозволить проводити заняття за шістьма модулями відповідно до концепції Нової української школи.

«Коли побачила оголошення про набір на “Грай за рівність”, одразу вирішила, що хочу стати частиною цього проєкту. Я давно мріяла створити спортивний простір, де кожна дитина почувалася б комфортно незалежно від статі, можливостей тощо. А цей проєкт дав мені знання та інструменти, щоб перетворити мрію на реальність», – ділиться своїми враженнями Яна Білецька.

З 16 квітня по 25 квітня 2025 року в межах проєкту «Грай за рівність», організованого Klitschko Foundation за підтримки UEFA Foundation for Children, 80 вчителів фізкультури з усіх областей України пройшли навчання, покликане допомогти впроваджувати гендерну рівність на уроках. Окрему увагу приділено розвитку навичок мотивації школярів до активного способу життя.

Після навчального модуля всі учасники реалізовують локальні спортивні ініціативи у своїх школах: проводять фестивалі, спортивні виклики, змагання та конкурси. Найактивніші з них отримують від Klitschko Foundation комплекти сучасного інвентаря для підтримки шкільного спортивного життя.

«Для мене як для педагога, безпека дітей — пріоритет. Але не менш важливим є і їхній вибір. Я не вимагаю медалей, але коли учень чи учениця обирають гру у волейбол чи руханку замість сидіння в телефоні — це вже перемога», – зазначає Яна Білецька.

Проєкт «Грай за рівність» реалізується з 2022 року. За цей час понад 56 000 дітей по всій Україні взяли участь у спортивних заходах, челенджах, фестивалях ініційованих вчителями-учасниками програми. Незважаючи на повітряні тривоги, відключення світла та інші виклики, учасники продовжують створювати можливості для занять спортом.

«Грай за рівність» — це не просто про фізичне виховання. Це проєкт, який допомагає бачити в кожному учневі особистість, не зважаючи на гендерні стереотипи. Ми хочемо, щоб дівчата та хлопці мали однакові шанси на успішне, активне майбутнє, яке вони самі оберуть», – підкреслює директорка Klitschko Foundation Ангеліна Осадча.

Klitschko Foundation — благодійна організація, яка інвестує в майбутнє України через всебічний розвиток молодих людей. Фонд реалізував понад 160 проєктів та залучив 2,5 мільйони учасників за 21 рік діяльності.

UEFA Foundation for Children — міжнародна організація, створена УЄФА з метою підтримки освітніх та спортивних ініціатив, що сприяють розвитку дітей у Європі та за її межами.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.