Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 1 людина

Новини

В 7 класі пройшла ГС «Україна - територія гідності і свободи».
З метою ознайомити учнів з історією виникнення свята; пояснити поняття « гідність» та «свобода»; формувати розуміння єдності й цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині та стати на захист державних інтересів країни.

Україна відзначає трагічну та водночас героїчну дату 19 листопада – 1000 днів із початку повномасштабного вторгнення Росії. Цей період став справжнім випробуванням для кожного українця, змусивши переосмислити цінності, подолати страх і об'єднатися заради перемоги.
Ці 1000 днів – саме той час, коли кожен українець, незалежно від свого віку, професії чи місця проживання, став невід'ємною частиною боротьби за незалежність та гідність. Цей період нерівного протистояння, де ворог переважає за чисельністю та ресурсами, але не здатний подолати нашу незламність, віру та готовність боротися до перемоги.
Сьогодні 1000 днів війни показали незламність українців, які вірять у свою перемогу, незважаючи на неймовірні труднощі. Попереду ще чекає багато випробувань, але об'єднана нація, яку підтримує цивілізований світ, зможе подолати всі перешкоди. Слава Україні! Героям слава!

19 листопада о 16:19 | Головко О. В. | немає коментарів

Загалом, під профілактикою правопорушень розуміють діяльність державних органів і громадськості, що має системний характер як за комплексом заходів, так і за колом суб'єктів, які її здійснюють, спрямовану на недопущення виникнення, усунення, послаблення або нейтралізацію причин та умов злочинності, окремих її видів та конкретного злочину.

Отже, серед ключових чинників ризику щодо можливості скоєння злочинів неповнолітніми можна назвати такі: недостатній рівень правосвідомості та правових знань; брак організованої системи дозвілля; вживання алкогольних та наркотичних речовин; низький рівень правових знань батьків та недостатня увага з їхнього боку до виховання тощо. Відповідно до чинників ризику можна визначити напрями профілактики правопорушень.

Отже, профілактична діяльність щодо попередження правопорушень серед неповнолітніх може проводитись як у рамках навчального процесу, так і в позашкільний час. Форми та методи роботи мають відповідати віку дітей, викликати в них зацікавлення та спонукати до роздумів.

14 листопада о 12:12 | Головко О. В. | немає коментарів

11 листопада - Міжнародний день енергозбереження
Мета свята – привернути увагу до стану навколишнього середовища та заощадження енергії, як до одного зі способів його уберегти. Щорічно 11 листопада відзначають Міжнародний день енергозбереження. Запровадили свято за ініціативи міжнародної екологічної мережі «Шкільний проєкт з використання ресурсів та енергії» (SPARE).
Ввели День енергозбереження у 2008 році. На той час до проєкту долучилися 20 країн, у зв’язку із чим свято набуло статусу міжнародного. Мета – привернути увагу суспільства до раціонального використання ресурсів електроенергії. Адже це дасть змогу потроху знижувати рівень забрудненості навколишнього середовища, до того ж, ще й вигідно заощадити.
Як наголошують учасники проєкту, для заощадження не потрібно якогось спеціального обладнання, оскільки це можна робити і в домашніх умовах – навіть елементарно вимикати світло, виходячи з кімнати. День енергозбереження об’єднує людей, які дбають про навколишнє середовище і, в першу чергу, власну домівку.

11 листопада о 12:31 | Головко О. В. | немає коментарів

Учень 5 класу, Стрипа Богдан, з роботою «Екзотичний подарунок осені» та учениця 5 класу, Білецька Кароліна, з роботою «Осінні барви» долучаються до виставки «Дари осені» в рамках «Тижня осені».

10 листопада о 12:35 | Головко О. В. | немає коментарів

Вітаємо наших здобувачів освіти!
Які отримали дипломи переможців у Всеукраїнській олімпіаді «Вдалий старт. Осінь - 2024» із зарубіжної літератури:
І місце - Стельмах Анастасія
І місце - Литвиненко Софія
І місце - Боровик Євгенія
І місце - Карпенко Кароліна
ІІІ місце - Ведмедьов Олександр
Керівник Холод Ю.В.

10 листопада о 12:32 | Головко О. В. | немає коментарів

Завжди варто пам'ятати Героїв, що вони поруч з нами, бо пам'ять про них в наших серцях.

6 листопада о 08:43 | Головко О. В. | немає коментарів

Восени сади й ліси стають музеями мистецтва, це доводять учні 2 класу своїм фото проєктом «Барви осені»

6 листопада о 08:34 | Головко О. В. | немає коментарів

Кожного дня о 9:00 в закладі проводиться хвилина мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.
Згадаймо українців, яких ми втратили через терор, розв’язаний окупантом, усіх військових і цивільних, дорослих і дітей!
Вічна пам’ять кожному, хто загинув за Україну!
Вшануймо янголів нашої НЕЗАЛЕЖНОЇ ДЕРЖАВИ!

6 листопада о 08:26 | Головко О. В. | немає коментарів

Пам’ятаймо тих, хто стояв на смерть за кожного з нас, за те, щоб майбутні покоління мали гідне життя в незалежній Україні та робили Україну кращою. Тисячі захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни й серед них наші Герої-зямляки:
- Вакуленко Іван Сергійович
- Остапенко Олександр Вікторович
- Кожевніков Юрій Іванович
- Сірик Валерій Миколайович

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ТА СЛАВА ГЕРОЯМ!
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

5 листопада о 15:29 | Головко О. В. | немає коментарів

На цьому тижні в закладі проходить «Тиждень осені»
Осінь прекрасна в будь-якому випадку: чи грайлива вона, чи розгнівана, чи засмучена – осінь любить нас. Тож давайте відповідати їй взаємністю, давайте любити її різноманітну. Особливо таку, як цьогоріч: веселу, яскраву, сонячну, різноколірну – чарівницю-осінь, яка золотою палітрою навіює надію, бо потім знову настане весна.

5 листопада о 08:36 | Головко О. В. | немає коментарів

КЗ "ЗОЦНТТУМ "ГРАНІ" ЗОР" нагородив переможців, призерів та учасників обласного онлайн-конкурсу з науково-технічної творчості «Козацькими стежками» в тому числі і наших здобувачів освіти.

КЗ "ЗОЦНТТУМ "ГРАНІ" ЗОР" відзначив подяками наших здобувачів освіти за участь в обласній благодійній акції «Сильні люди» (змішаний формат)

Поліомієліт – це гостре інфекційне захворювання, яке спричиняє поліовірус.У
близько 0,5% випадків поліовірус переміщується з кишківника і вражає
центральну нервову систему, що призводить до розвитку в’ялого паралічу,
часто невиліковного.

28 жовтня 1944 р. відбулося остаточне вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.
У цей день, 28 жовтня, вшановуємо українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів у лавах Червоної армії або Української повстанської армії, мільйони полеглих за визволення української землі представників усіх національностей, співвітчизників, які загинули на окупованій території, у концтаборах та примусових роботах

Інофрмаційні ресурси для внутрішньо переміщених осіб, зокрема посилання на безкоштовні відео-уроки, презентації з української мови, заходи та проєкти з формування української національної та громадянської ідентичності

Українська мова вирізняється на тлі східнослов’янських мов милозвучністю, унікальними словами та правилами.
Українська мова офіційно визнана однією з найкрасивіших: вона посідає друге місце у світі за мелодійністю й третє за красою лексики. І це не прості слова — а підтверджені факти.
На цьому тижні в 9 класі було проведено інформаційну хвилину «Цікаві факти про українську мову» до Дня української писемності та мови

27 жовтня відзначають надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови.
Це свято започаткували ще у 1997 році, коли президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови у консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови».
Дата Дня української мови та писемності припадає на православне свято – День вшанування преподобного Нестора-літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Адже дослідники вважають, що саме з його праці розпочинається писемна українська мова.
Упродовж століть українська мова, так само як і її носії – український народ, зазнавала суттєвих утисків і заборон з боку різних держав.
Однак попри це, з кожним роком українська мова розквітає: носіїв рідної мови стає дедалі більше, молодь все частіше популяризує українську в соцмережах та спонукає до її вжитку у мовленні. І сьогодні українською мовою розмовляють понад 45 мільйонів людей.
Друзі, говорімо українською, щоб нас побачив світ, побачив успіх України, її духовні та інтелектуальні надбання!
Вчімо українську та шануймо її!

У 2 класі було проведено захід до Дня української писемності та мови.
Мета заходу – розвиток свідомого прагнення до вивчення української мови, виховання уваги й поваги до рідного слова, популяризація грамотного спілкування державною мовою, виявлення й підтримка обдарованої молоді.
Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ