Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Правила прийому до закладу освіти

Date: 18 лютого о 15:57, Refreshed 26 березня о 12:04

Порядок прийому та зарахування учнів | Промінcька гімназіяНаказ МОН України №367 від 16.04.2018

"Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

ЛИСТ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Рекомендації МОН України щодо дітей до першого класу в умовах воєнного часу

Про затвердження методичних рекомендацій щодо окремих питань здобуття освіти в закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану в Україні

Наказ Міністерства

Зарахування  учнів до ЗЗСО

2024-2025 н.р.

Початок приймання закладом заяв про зарахування дітей до першого класу у 2024 році - 1 квітня 2024 року

Останній день приймання заяв про зарахування - 31 травня 2024 року

2023-2024 н.р.

Початок приймання закладом заяв про зарахування дітей до першого класу у 2023 році - 27 березня 2023 року

Останній день приймання заяв про зарахування - 31 травня 2023 року

Заяву онлайн чи особисто для зарахування дитини до 1 класу треба подати до 31 травня. Також варто мати із собою паспорт і копію свідоцтва про народження дитини. Не забути варто й оригінал або копію медичної довідки. Так само можуть діяти і батьки дітей, які зараз перебувають за кордоном. Після зарахування діти зможуть здобувати освіту онлайн.

Порядок ведення обліку дітей шкільного віку, вихованців та учнів. Постанова КМУ від 5 вересня 2023 року № 985 "Про внесення змін до постанови КМУ від 13 вересня 2017 р. № 684

Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної  середньої освіти"

Лист -роз'яснення щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти  Міністерства освіти і науки України від 08.05.2018 № 1/9-292

Зараховано -13

Вільних місць - 4

2022-2023

Наказ Міністерства освіти і науки України від 13.05.2022 №438 "Про деякі питання зарахування до закладів загальної середньої освіти в умовах воєнного стану в Україні"

Лист Міністерства освіти і науки ЗОДА від 16.04.2022 № 1/4202-22 "Щодо зарахування до 1-го класу закладів загальної середньої освіти"

2021-2022 н.р.

Термін приймання закладом заяв про зарахування дітей до першого класу у 2021 році

Початок приймання заяв про зарахування – 10 червня 2021 року ;

Останній день приймання заяв про зарахування – 10 липня 2021 року.

Зараховано 7 учнів

Вільних місць: 9

2020-2021 н.р.

Розпорядження Вільнянської РДА «Про визначення терміну приймання ЗЗСО Вільнянського району заяв про зарахування дітей до перших класів у 2020 році»

Термін приймання закладом заяв про зарахування дітей до першого класу у 2020 році  такий

Початок приймання заяв про зарахування – 10 червня 2020 року ;

Останній день приймання заяв про зарахування – 10 липня 2020 року.

Зараховано 9 учнів

Вільних місць: 8

Comments:
Only authorized users can leave comments.