"Як зберегти навколишнє середовище під час війни та збройних конфліктів" /година спілкування/
6 листопада - Міжнародний дня запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів 5 листопада 2001 року Генеральна Асамблея оголосила 6 листопада кожного року Міжнародним днем запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів. Приймаючи це рішення, вона враховувала, що шкода, заподіяна навколишньому середовищу під час збройних конфліктів, призводить до погіршення стану екосистем та природних ресурсів на тривалий період після припинення конфліктів і часто торкається не тільки однієї держави і не тільки нинішнього покоління.
Ми переглянули презентацію "Екологічні наслідки війни"
ШКОДА ДОВКІЛЛЮ СТАНОВИТЬ … Орієнтовна сума шкоди, яку рашисти завдали довкіллю України, становить понад 962 мільярди гривень. Це тільки пораховано станом на сьогодні. Про це заявив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець під час брифінгу в Media Center Ukraine.
Природний ландшафт України Наша країна оберігає природу та має величезну кількість заповідників, дендропарків, природно-ландшафтних заповідників, які оберігали декілька поколінь українців
В окупованій “Асканії Новій” наразі гуманітарна криза Кінбурнська коса – українські Мальдіви Святі Гори - національний природний парк
Що буде після війни? Післявоєнна відбудова буде монументальним завданням і вимагатиме комплексних, добре скоординованих і добре фінансованих зусиль. В Україні вже створено Національну раду з відновлення після війни, яка готує План післявоєнного відновлення та розвитку України. Розробка Плану базується на чудовій співпраці та інституційній спроможності, продемонстровані українською владою на всіх рівнях, муніципалітетами, підприємствами, а також громадянським суспільством.